Nejsem milující bytost

30. srpna 2012 v 15:55 | Aw. |  Píše
Nejsem, no. Ale asi už nejsem tak povrchní, jak jsem bývala. Dokáži se upřímně usmát na někoho, kdo je ke mně milý a přitom není vzhledově nijak pěkný. Pořád jsem paranoidní a nevěřím lidem, ale už se alespoň snažím tvářit, že taková nejsem. Říká se, že na střední škole poznáte nové lidi, bla, bla, bla... měla bych se na to připravit. Nějak. Zbořit jednu ze stovky zdí, co jsem si za těch patnáct let postavila kolem srdce. Třeba.

Asi nějak nemám potřebu vyznávat city. Teda myslím nějak... naplno. Dokázala bych vám říct, že miluji Slashe, ale to proto, že je to taková ta... you know... platonická láska. Není to to samý - milovat Slashe, milovat čokoládu a milovat nějakého svého potencionálního přítele. Vy jste chytří, vy to jistě pochopíte, že ano. Stejně je ztráta času se nad tím zamýšlet, když stejně nejsem nijak zvlášť milující bytost. A možná bych měla.

Neříkám, že jsem pesimistka. Já si jen poslední dobou všímám, že víc mluvím o tom, jak něco nenávidím, než o tom, že něco miluji. To bude tím, že stejně nejsem na nějaké extrémní vyznání citů. Nebo tím, že se ta škola zatraceně blíží.

Já vlastně ani nemám blogy, co bych 'milovala'. Mám blogy, které mám o něco raději než ostatní. A mám blogy, co prostě nemám ráda. Co mi prostě nic neříkají. Na které prostě nechodím. Když mě na titulce zaujmou nějaké názvy článků, tak se tam jdu podívat. Ne ale, pokud je to blog, co nemám ráda. Prostě mě odradil designem, stylem psaní nebo tím, o čem vůbec píše. Aha, pořád jsem povrchní.

Nakonec bych zmínila moje nadšení pro vzdělávání společnosti. Plánuji nějaký... projekt. Ale zatím pššt. A pokud chcete, vzdělávejte se poslechem Mötley Crüe. Jako já.

Aw.
 


Komentáře

1 Alia | Web | 31. srpna 2012 v 11:12 | Reagovat

Taky jsem strašně povrchní, jen v trochu jiném slova zmyslu - když někoho uvidím, strašně ráda si dotvořím jeho charakter už jen podle výzoru, výrazu a to většinou se trefím tak mimo, až to bolí. Ehhm.
A vyznávat se taky nerada vyznávám, aspoň  ne vážně že vážně.

Výukou s MC jsem si už dávno prošla. :)D

2 Gwennidor | Web | 2. září 2012 v 11:29 | Reagovat

Lidi, které mám nedejbože třeba ráda se o tom ode mě nemají šanci dozvědět, můžou leda tak tipovat. Takové to "vyznání" se mi povedlo jednou jedinkrát za život a při pohledu zpět se mi to vůbec nevyplatilo. Ani trochu. Nevím, jestli to bylo tím, ale všechno se pokazilo, takže do budoucna nic takového nemám v plánu.
Někdy jsem s radostí pronášela, že nic a nikoho nemám ráda, a myslela jsem to tehdy vážně.
Povrchní je každý -svým způsobem - ale ne všichni si to umí přiznat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.