Brr.. lidi

3. září 2012 v 11:43 | Aw. |  Píše
A je to tady. Pondělí. Konečně jsem se po prázdninách viděla s lidmi, kteří mi chyběli. Viděla jsem se s lidmi, které teprve poznám. A naneštěstí jsem se viděla i s lidmi, které popravdě moc nemusím. S lidmi, co mnou pohrdají. S těmi, co jsou až příliš zaměstnaní sami sebou. Je mi z toho zle. Je mi zle z toho, jak málo slušnosti v sobě mají.

A i přes to, že jsem znechucena, jsem si první školní den docela užila. Mám tu nejlepší spolusedící. Měla jsem i pár momentů, kdy jsem se naprosto upřímně zasmála. To mi poslední týdny chybělo. A víte, že už si ani nepamatuji, kterou nohou jsem do té školy vkročila? A je mi to jedno. Nejspíš na tom ani tak nezáleží, ty jedna pověrčivá Aweren. Neříkám, že jsem ráda, že už je po prázdninách. Ale jsem ráda, že mám už ten první den za sebou. Jo, jsem středoškolačka. A už se těším, až budu zítra všem učitelům přikyvovat, že jsem opravdu sestra toho jejich nejmilejšího studenta. A jak jim budu běhěm roku dokazovat, že nejsem ani zdaleka tak dokonalá, jako on.

Kolem půl jedenácté jsem dojela domů a hned jsem se naobědvala. Takže je kolem tři čtvrtě na dvanáct a já už jsem nějakou tu chvilku po obědě. Nejsem na to zvyklá. Ale líbí se mi téma týdne. Asi i něco napíši. Heh, těšte se.

Aw.
 


Komentáře

1 Es Ef | Web | 3. září 2012 v 16:20 | Reagovat

Těším.

Já to mám taky takový divný. Letošní rozvrh a učitelé na nic, ale nějak se to zvládne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.