Třístovková

2. září 2012 v 18:28 | Aw.
Možná tušíte, jak moc vystrašeně a frustrovaně se těď cítím. Tak nějak mě užírá, že je neděle. Spolužáci a spolužačky, co to cítí stejně jako já, mi píšou na facebooku a ptají se, co si zítra beru do školy. Jak moc se těším. No to vám povím. Samozřejmě, že se těším na tu pitomou střední plnou lidí, které jsem vlastně už nechtěla nikdy vidět. Jenže uvidím. Mám to ale štěstí.

Můj volný čas poslední dobou hodně krade prohrabávání se diskografií Mötley Crüe. Ani vlastně nevím, jakým záhadným způsobem jsem na ně narazila. Nejspíš na tumblru. Na Nikkiho 'Heroinové deníky' se už nějakou dobu chodím dívat do knihovny a Corabiho jsem viděla naživo s ESP minulý rok. A až teď, koncem prázdnin 2012, z rozhořčení, že celý den sedím jen u počítače a nic nedělám, a nejspíš taky proto, že se hudebně vzdělávám, jsem vyťukala do Youtube "motley crue too fast for love full album". A tak si projíždím alba, prohledávám texty a následně je řvu. Mají hoodně písniček, na které se dá perfektně řvát. Víc takových kapel! Ne, fakt. Zní to docela dost fajn.

Na poslední chvíli uklízím pokoj a chystám se do školy. Dokonce jsem se i rozhodla, že si udělám pořádek v počítači. I když to by bylo na dlouho. Tak jsem po sobě alespoň na internetu zahlazovala stopy tím, že jsem mazala své staré blogy, na kterých jsem uvedla své pravé jméno (Bože, proč?). Je to docela fajn vědět, že když někdo mé jméno naťuká do googlu, nenajde mu to to, co by mu to našlo ještě včera. Uff.

Jo a všimla jsem si, že na počítadle se to už přehouplo přes třista. Pěkný vědět. Děkuji. I když ten milý komentář potěší víc... ale nebudu se vnucovat. Heh. Už tohle je nádherný. Ještě tu nejsem ani měsíc. A už toto. Třista. Téda. Příjemný start.

Aw.
 


Komentáře

1 M* | Web | 2. září 2012 v 20:23 | Reagovat

Etapou kdy jsem na blogu uváděla pravé jméno jsem si taky prošlo. Ó jaká to byla chyba, už nikdy víc...
Hodně štěstí zítra ve škole :-).

2 pavel | Web | 2. září 2012 v 21:27 | Reagovat

Já mám o sobě všude kam se podívám, ale je mi to jedno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.