Úplně první lekce

6. září 2012 v 19:43 | Aw. |  Píše
Miluji dnešní den. A všeobecně miluji dny, kdy se stalo víc dobrého než špatného. A dny, kdy není odpolední vyučování.

Nikdy bych neřekla, že budu dnes tak oplývat city. Ale hraje mi perfektní písnička, víkend je za dveřmi a já jsem dnes byla na svojí úplně první lekci elektrické kytary. Uíí!!

Je to něco, co nedokáži popsat. Ten pocit, když držím kytaru. K nezaplacení. Miluji vybrnkávat jednu strunu po druhé. Miluji tu harmonii. Jak dokáži jen pomocí bratrovy staré kytary a svých dvou dlouhoprstých rukou vytvořit tak nádhernou melodii. Samochvála voní. A já už se nemůžu dočkat další lekce. A další. A toho čahouna, co chodí hrát přede mnou. Už dlouho jsem nemluvila s klukem, který není z mé rodiny, ani můj spolužák či učitel. No, a... ehm... chybí mi ten stres a napětí. Ty trapné chvíle ticha, kdy nic neříkám, protože s kluky prostě mluvit neumím. Ne nějak... ve velkém. Ne, když jsou překrásní, inteligentní kytaristi. A zrovna takoví se mi líbí. Lucky me.

Aw.
 


Komentáře

1 Jimmy Mindfucker | Web | 10. září 2012 v 20:40 | Reagovat

Tak ať ti to s kejtrou vyjde, vlastně se vším^^ nadšení je nejdůležitější. (Mně už tu elektrická kejtra leží rok v prachu, ne že bych na ni neuměla, ale.. neba mě to. Věřím, že budeš mít větší štěstí a nadšení!)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.