Říjen 2012

Yea, do it

3. října 2012 v 20:44 | Aw.
Jasně... ať mě ignoruje. Víte... buď si budu připadat trapně nebo vlezlá. To záleží. My se tak nějak ignorujeme navzájem. A když teď nad tím tak přemýšlím, tak mě to ani tak moc nežere. Protože ho NEMILUJI, já vím. Já vím, já vím, já VÍM!!! :) Fuck it.

Už se v tom začínám orientovat. První měsíc školy mám za sebou a cítím, že už to není tak strašné, jako první dny školy. Není mi úzko, když mám vejít do školy. Necítím se na nic. A navíc se toho tolik událo. Přijde mi to jako rok. Září bylo tak příjemné, deprimující a zase příjemné, že mi ani nevadí, že se tak vleklo. Užila jsem si ho se vším všudy. A říjen? Ten snad bude jen lepší a lepší.

Vážně se cítím fajn. Mám pěkné známky. Teda, zatím. Ale cítím, že jsem se ve všem dost zlepšila. Dokonce začínám mít i pocit, že mi jde francouzština. Hehehe, calm down. Zbožňuji, když si o volné hodině jdeme sednout na schody, povídat si a smát se. Je to úplně něco jiného, než základka. Všechno se konečně začíná vydávat tím správným směrem. Tím směrem, kterým chci já. Okusíte ten pocit a už po něm budete prahnout po zbytek života. Pocit, že to funguje. Že jste konečně pochopili ten systém a své místo ve společnosti. Jej. Cítím se oooopravdu příjemně.

A fajn je najít dětský blog jedné dnešní "slečny perfektní". Najít tam její staré fotky. Její ČláÁáNnesHKY a všechno, co bylo tehdá jejím životem, když už si to z FB chytře vymazala. Protože lidi se mění. Ale stejně zůstane nejvtipnější vědět, jací byli, než se stali obětí společnosti. MucQ... ani nevíte, jak moc jsem z toho blogu byla vysmátá, když jsem na něj narazila. NIKDY neuvádějte svoje jméno na blog. Nikdy nikdy nikdy NIKDY!! Anebo ano. Smích je prý zdravý. A prodlužuje život.

Svět je někdy fajn. Když si uvědomíte, že to BUDE fungovat. Stačí opravdu, ale opravdu moc chtít. Yes yes... a nakupování taky pomáhá. Jsem strašná. Za září jsem toho nakoupila až běda. Ale vždycky to byl ten nejvýhodnější obchod, jaký jsem mohla uskutečnit. A zítra?? :)

I'm planning!!!!

Aw.