30 Day Song Challenge

den 30. - má oblíbená píseň minulý rok touto dobou

12. září 2012 v 13:00 | Aw.
Tak už jsme na konci této výzvy. Doufám, že se vám výběr líbil, protože mě to přemýšlení 'co dneska zase zveřejním' upřímně docela bavilo. Ze začátku jsem plánovala, že to bude jen takový miniprojekt pro pár lidí, co sem zbloudí, ale vzhledem k tomu, že jsem tyto články zveřejňovala od samého začátku mého mladičkého blogu, kdy tu nikdo nechodil, zjišťuji, že mi i zajistil nějaké stálé návštěvníky. Takže pro mě je to obrovský úspěch. Díky, že jste tu se mnou těch třicet dní vydrželi. A třeba že i vydržíte dál. Nakonec dávám jednu pomalou, nostalgickou, co jsem poslouchala minulý rok touto dobou. Forevermore.

den 29. - píseň z mého dětství

11. září 2012 v 13:00 | Aw.
Nevím, jestli si na ni vy vzpomenete. Ale já si pamatuji, jak ji bratr pořád pouštěl. A hlavně ten klip. Nostalgické. Teď už bych nic takového neposlouchala. Ale ty vzpomínky.

den 28. - píseň, kvůli které se cítím provinile

10. září 2012 v 13:00 | Aw.
To mi trošku připomíná ten den 'provinilého potěšení'. Ale tohle téma je podle mě spíše o textu či videoklipu k písni. Mám tu totiž jednu píseň, kvůli které se vždy cítím provinile. Cítím se provinile, protože stejně jako každý můj průměrný vrstevník mívám deprese a... no... asi bych to nikdy nenechala zajít tak daleko, ale upřímně - neříkám, že jsem na to nikdy nemyslela. Písnička stojí za to. Doporučuji shlédnout i klip. Ten konec mě vždy skoro rozbrečí. V březnu v Praze jsem je slyšela naživo... nezapomenutelný zážitek.

den 27. - píseň, kterou bych si přála umět zahrát

9. září 2012 v 9:42 | Aw.
Toť otázka. Jsou jich stovky a tisíce. Stairway to Heaven. Slashova sóla. To bych si opravdu moc přála. Sweet Child O' Mine, Paradise City, November Rain, Knockning On Heavens Door... a ty nádherný písničky z jeho sólových alb. Ale Slashe jsem už v této třicetidenní výzvě zveřejnila, tak co třeba dát prostor Lynyrd Skynyrd? Sweet Home Alabama. Tu bych si opravdu přála zahrát.

den 26. - píseň, kterou umím zahrát na hudební nástroj

8. září 2012 v 13:00 | Aw.
Naše první. Tak fajn, pochlubím se. Já, veliký kytarový mág. Jednou.

den 25. - píseň, která mě rozesměje

7. září 2012 v 13:00 | Aw.
Musela jsem ji sem dát, protože mě to napadlo jako první. A to jsem ani nedoufala, že ještě bude na Youtube.

den 24. - píseň, kterou bych si chtěla nechat hrát na pohřbu

6. září 2012 v 13:00 | Aw.
To je dost debilní téma. Nejsem zrovna ten typ člověka, který by myslel jen na to, jaký bude jeho pohřeb. Ale když už jsme u toho, tahle je přenádherná. A pokud znáte film Lovely Bones, v jehož soundtracku se ocitla, tak to je taky... k tématu.

den 23. - píseň, kterou bych si chtěla nechat hrát na svatbě

5. září 2012 v 13:00 | Aw.
U této mám už nějakou dobu jasno. Je to stará písnička, ale absolutně přenádherná. Yes, I love you.

den 22. - píseň, kterou poslouchám, když jsem smutná

4. září 2012 v 13:00 | Aw.
Jo, na dnešek už nějakou tu dobu plánuji nějaký pomalý klavírní ploužáček. A mám tu jednu, co mě hodně připomíná... jednu událost. Jedno časové období. Přesně minulý rok. A jeden debilní rozchod.

Nádherná písnička, nádherný text. Znám ji zpaměti, nejkrásnější. Nejvýstižnější. Enjoy.

den 21. - píseň, kterou poslouchám, když jsem šťastná

3. září 2012 v 13:00 | Aw.
Teď jsem docela ráda, že jsem ji nedala dříve. Píseň přesně pro dnešní téma. Walk this way!
 
 

Reklama